تبلیغات
دیدار با یک طلبه - استغاثه به حضرت در بیمارستان!
اللهم عجل لولیک الفرج

استغاثه به حضرت در بیمارستان!

پنجشنبه 23 تیر 1390 06:50 ب.ظ

نویسنده : حجت الاسلام ابوالقاسم دهقان چناری
ارسال شده در: کرامات ،
استغاثه به حضرت در بیمارستان!


حاج‌شیخ جعفر ابراهیمی سرباز امام زمان علیه‌السلام نقل كردند:
« حدود سه سال پیش فرزندم به


نام " احسان ابراهیمی " صبح زود راهی مدرسه می‌شود. چون منزل ما نزدیك خط قطار بود، ایشان به واسطه‌ی باد قطار مجروح و بیهوش شد. او را به " بیمارستان نكوئی " قم بردیم. دكتر معالج او هر چه كوشش كرد، به هوش نیامد تا این‌كه بیهوشی او بیست و پنج شبانه‌روز طول كشید و ما هم خیلی ناراحت بودیم.
در این مدت، بنده با همسرم شب‌های چهارشنبه به جهت توسل به حضرت ولی‌عصر _ ارواحنا فداه _ به مسجد جمكران می‌رفتیم. یكی از شب‌هایی كه رفته بودیم، جداً از آقا خواستیم كه توجهی نمایند بچه‌ام به هوش بیاید. به منزل آمدیم. در همان شب، خواب دیدم كسی به من گفت: « اگر می‌خواهی بچه‌ات به هوش بیاید، برو كنار تخت او و سه مرتبه بگو یا صاحب‌الزمان علیه‌السلام تا بچه‌ات به هوش بیاید و چشم باز كند. »
صبح چهارشنبه اول وقت بالای تخت بچه رفتم دیدم هنوز به هوش نیامده است. ایستادم و سه مرتبه نام مقدس آقا امام عصر علیه ‌السلام را بردم. یك مرتبه دیدم هر دو چشم بچه باز شد. او را به اسم صدا زدم، دیدم تبسم كرد.
طوری این بچه حالش بهبود پیدا كرد كه بعد از ظهر آن روز كاملاً ما را شناخت و روز بعد او را آوردیم منزل و من متوجه شدم از اثر توسل به آقا امام زمان علیه‌السلام بود كه بچه‌ام بهتر شد و شفا پیدا كرد.
درود و سلام بر امام و ولی ما حضرت حجة‌بن‌الحسن (عج)

حاج‌شیخ جعفر ابراهیمیدیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: پنجشنبه 23 تیر 1390 06:52 ب.ظ